Київ, вулиця Петлюри, 6. +38 (093) 2643195

 • Attorney at law

  • Аналіз ризиків при купівлі нерухомості в ЖК.

  Для захисту ваших інвестицій, як юристи, ми проводимо комплексний аналіз наданих документів, бенефіціара проекту та аналізуємо, що надані документи і заяви забудовника не мають протиріч.
  Послуга ділиться на 3 частини:Аналіз Будівництва – 1) Перевірки наявності у забудовника необхідної дозвільної документації на будівництво; 2) Відповідності у містобудівній документації та її наявність; 3) Законність використання земельної ділянки в цілому і в даному проєкті; 4) Судові спори, які кружляють навколо ЖК.
  Аналіз Бенефіціара – 1) Політичні і економічні зв’язки в Україні; 2) Наявність судових процесів, які можуть вплинути на фінансову стабільність бенефіціара; 3) Чи співпадає замовник будівництва (офіційний) із реальним забудовником; 4) Негативна або позитивна історія в інших проєктах (ЖК).
  Аналіз Договору (схеми фінансування – передачі ваших коштів): – загальний (чи можна за таким договором, щось купити) і детальний – аналіз кожного окремого пункту договору. Важлива складова даної послуги – аналіз компанії, яка отримає кошти інвестора, не залежно від п.2. Зразок нашої роботи надаємо на Ваш запит.
  Коли послуга актуальна для Вас:Ви вже знайшли нерухомість і хочете пересвідчитись в тому, що не втратите кошти під час інвестиції. Або хочете перевірити вже готовий до придбання Об’єкт від забудовника.А ви точно купуєте у того, хто має право продати?:)
  Строк виконання: 2-4 робочих днів.Оплата послуги: від 5000 грн.

 • Picture about a project

  • Аналіз ризиків при купівлі нерухомості на вторинному ринку (квартири, будинку, земля, приміщення до 300м2). 

  Для захисту ваших інвестицій, як юристи, ми проводимо комплексний аналіз наданих документів, перевіряємо власника, аналізуємо історію будинку та квартири (за можливості) або аналізуємо ЖК і його проблеми.
  Послуга ділиться на 3 блоки:
  1. Аналіз Власника.
  Наявність майна в цілому і статус отриманого майна. Наявність судових процесів пов’язаних із власником в цілому, а також з майном і пов’язаними особами. Наявність боргів і відкритих виконавчих проваджень. Важливий елемент захисту в 2024 році – виявлення потенційно фраудаторних угод. Виявлення кримінальних справ і справ пов’язаних із державою. 2. Аналіз Об’єкту Нерухомості.
  Арешти, заборони та обтяження безпосередньо пов’язані з майном. Судові процеси відносно майна. Історія виникнення права власності на майно. Історія будинку (старші) або ЖК (новіші), тобто проблемність будинку юридично.
  3. Загальний аналіз і консультації.
  Дослідження документів (реквізити, дати, учасники, бланки і т.д.), аналіз ситуації в цілому. Рекомендації з приводу витрат, податків, необхідних послуг, судової практики у спірних питаннях. Зразок нашої роботи надаємо на Ваш запит.
  Коли послуга актуальна:Ви вже знайшли нерухомість і хочете пересвідчитись в тому, що не втратите кошти або хочете отримати рекомендації з приводу придбання і володіння нерухомістю.А ви точно знаєте свої витрати на угоді?:)
  Строк виконання: 2-4 робочих днів.Оплата послуги: від 5000 грн.

 • Picture about a project

  • Послуги юриста при роботі з покупцем комерційної нерухомості.


  Для Покупця/Інвестора постає питання, як можна купити комерційну нерухомість:
  1) Придбати корпоративні права юридичної особи, яка володіє нерухомістю.2) Придбати саме нерухомість, як окремий об’єкт.3) Придбати права вимоги, забезпечені нерухомістю.4) Інші схеми (їх багато, але вони не такі розповсюджені).
  Кожен із варіантів має плюси і ризики:
  1) Корпоративні права. Залишаються в силі всі укладені договори, в тому числі з орендарями, комунальними службами, а також в силі залишається договір оренди (постійного користування) земельної ділянки, але і вся відповідальність за попередній період ведення підприємницькою діяльності (податки, порушення, судові процеси і т.д.). Така структура угоди потребує обов’язкового Due Diligence (юридичного аудиту). 2) Придбання нерухомості. Потребує «меншого» за часом і складністю аудиту. В той же час, виникає необхідність перезаключити всі договори із новим власником. Основна мета аудиту – перевірити законність володіння нерухомістю. 3) Придбання боргових прав – ризик оскарження боргу, суми нарахування, договору іпотеки і т.д. Вартість такого «придбання» має бути нижчою за ринкову, через необхідні витрати на юридичний супровід потенційного спору.
  Окрім описаних вище питань, Інвестору необхідно вирішити питання - спосіб майбутнього володіння майном, передбачити податкові наслідки і готувати схему, для майбутнього використання і продажу (так, при оформленні права Інвестору слід думати про те, як він зможе продати нерухомість).
  Вище описані одні із суттєвих питань, які має поставити собі Покупець/Інвестор комерційної нерухомості, до укладення Основного договору, а далі будуть ще десятки дрібних запитань і зауважень.

Отримати консультацію!


Дякуємо за звернення!


Can't send form.

Please try again later.